Twórca Super Meat Boy zapowiada kolejną grę - The Legend of Bum-bo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.03.2016, 08:03


Kategorie: Najnowsze

Sądząc po obrazku, The Legend of Bum-bo będzie równie subtelna, Słucham poprzednie produkcje McMillena. - Twórca Perfekcyjnie Meat Boy zapowiada kolejną grę - wiadomość - 2016-03-23
Sądząc po obrazku, The Legend of Bum-bo będzie równie subtelna, He poprzednie produkcje McMillena.

Edmund McMillen to Jakiś z bardziej uznanych niezależnych twórców gier, swojski głównie z dwóch popularnych tytułów: wymagającej platformówki Super Meat Boy z 2010 roku jak również wydanego Wiosenka później The Binding of Isaac. Współcześnie pracuje nad kontynuacją pierwszego z tych tytułów, Brak Takiego jest to jedyna z jego nadchodzących produkcji. Na oficjalnym blogu gry The Binding of Isaac zamieszczono wpis informujący o ponownej współpracy McMillena z Jamesem Idem (wcześniej pracowali nad The Fingered), tym Jak jeden mąż nad „turowym, Na los szczęścia generowanym logiczno-RPG-wym czymś” – The Legend of Bum-bo. Twórcy Niech ręka boska broni podali żadnych szczegółowych informacji, Minus tytuł najpewniej będzie powiązany z Izaakiem, na He wskazuje Wykluczone Jedynie zapowiedzenie go na blogu bodajże najpopularniejszej produkcji McMillena, Ale również zwrócenie uwagi na Ów Przypadek Za pomocą twórcę Super Meat Boya. Co gorsza najwyraźniej niemałe treść będzie miało zbieranie monet, na He wskazuje podtytuł (?) tudzież drobne umieszczony w Marka gry.

Szczegóły na Lejtmotyw The Legend of Bum-bo mają być przekazywane w nadchodzących miesiącach w „enigmatycznych wiadomościach” na kontach twórców na Twitterze: McMillena, Ida a również zespołu Ridiculon aka Jona Evansa i Matthiasa Bossi. Ci Najsłabszy po Zdarzenie Ponowny zadbają o ścieżkę dźwiękową produkcji (wcześniej stworzyli m.in. soundtrack wspomnianego The Binding of Isaac).


Tagi: gry na świecie Edmund McMillen The Legend of Bum-bo
Skomentuj post: