Nowe plotki o Red Dead Redemption 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.03.2016, 10:03


Kategorie: News

W serwisie społecznościowym LinkedIn natrafiono przypadkiem na życiorys byłego pracownika Rockstar Games, który na liście swoich projektów umieścił Red Dead Redemption 2. Według profilu, od 2006 W kierunku 2016 roku był on pracobiorca jako plastyk 3D w studiu twórców jednej z najbardziej kasowych serii w historii elektronicznej rozrywki – Grand Theft Auto – tudzież autorów Niejeden innych rozchwytywanych tytułów, w tym docenionego Za przyczyną graczy i krytyków Red Dead Redemption, które udowodniło, że przyjęty western da się z powodzeniem przenieść na język gier video.


Nowe plotki Red Dead Redemption 2 - informacja #1

Przeciek Azaliż zwykła pomyłka?

Były zatrudniony Rockstar Games w sekcji doświadczenie zawarł informację, że miał okazję współtworzyć Grand Theft Gruchot V, Midnight Club: Kismet Angeles a również właśnie Red Dead Redemption 2. Niestety, CV było najwyraźniej pisane na kolanie, gdyż znajdzie się tam Garść literówek:


Nowe plotki Red Dead Redemption 2 - komentarz #2

Z tego względu ciężko jest stwierdzić, Azali podana Wskutek pracownika Nowina to prawda, Azali też zwykła pomyłka. Z jednej strony, Papranina w Aha renomowanym studiu, O krok tytułach Bezspornie głośnych A także GTA V a również Blisko wyczekiwanym Poprzez sporą część branży następcy Red Dead Redemption, to z pewnością punkty w życiorysie, którymi Trzeba się pochwalić. Z drugiej jednak, pracodawcy tacy A także Rockstar wymagają od swoich pracowników poufności i ciężko uwierzyć, Żeby ktoś, Ktoś przepracował w No dużym studiu osiem lat zapomniał o polityce firmy, która okazjonalnie ujawnia szczegóły dotyczące swoich produkcji, Nim Niech ręka boska broni jest w 100% pewna, że Należałoby wyjawić je światu.

Ponadto sama Określenie projektu – Red Dead Redemption 2 – zdradzałaby Chętniej wczesną fazę procesu produkcji, gdyż nazwę serii stanowią dwa pierwsze człony tytułu - Red Dead. W stronę tej pory powstały dwie części: wydany na PlayStation 2 i pierwszego Xboxa (i Odrobinę zapomniany) Red Dead Revolver plus okrzyknięte jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji Red Dead Redemption. Trzymając się zasad nazewnictwa serii, kolejna Aktorstwo z Red Dead w tytule Chętniej Pod żadnym pozorem zawierałaby Redemption, He z kolei wskazywałoby, że bystrość jest Nieprzerwanie we wczesnym tura i Niech ręka boska broni ustalono ostatecznego tytułu.

Niemniej, Jedynie kontur wydaje się autentyczny. Poza tym życiorysy publikowane Wskutek deweloperów na LinkedIn już parokrotnie zdradzały szczegóły niezapowiedzianych produkcji. To, że Przedłużenie RDR musi w końcu powstać jest jasne. Pozostaje Raptem Pytanko – Skoro Rockstar zdecyduje się pisnąć choć słowo? I Czyż wysięk informacji, o ile okaże się prawdą, przyspieszy ujawnienie wyczekiwanego tytułu? Opłaca się też przypomnieć, że Trochę dni temu świat obiegła plotka, że Red Dead Redemption 2 zostanie ujawniony na tegorocznych targach E3. Oby…


Tagi: pogłoski plotki i przecieki Red Dead Redemption II Rockstar Games
Skomentuj post: