Nowe plotki o Red Dead Redemption 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.03.2016, 10:03


Kategorie: News

W serwisie społecznościowym LinkedIn natrafiono przypadkiem na życiorys byłego pracownika Rockstar Games, który na liście swoich projektów umieścił Red Dead Redemption 2. Według profilu, od 2006 Ku 2016 roku był on pracobiorca jako rysownik 3D w studiu twórców jednej z najbardziej kasowych serii w historii elektronicznej rozrywki – Grand Theft Auto – a również autorów Niejeden innych rozchwytywanych tytułów, w tym docenionego Za przyczyną graczy i krytyków Red Dead Redemption, które udowodniło, że reprezentatywny western da się z powodzeniem przenieść na język gier video.


Nowe plotki Red Dead Redemption 2 - tablica #1

Przeciek Azali zwykła pomyłka?

Były pracobiorca Rockstar Games w sekcji doświadczenie zawarł informację, że miał okazję współtworzyć Grand Theft Rzęch V, Midnight Club: Przypadek Angeles a także właśnie Red Dead Redemption 2. Niestety, CV było najwyraźniej pisane na kolanie, gdyż znajdzie się tam Trochę literówek:


Nowe plotki Red Dead Redemption 2 - wyjaśnienie #2

Z tego względu ciężko jest stwierdzić, Czyż podana Na skutek pracownika Wskazówka to prawda, Czyż też zwykła pomyłka. Z jednej strony, Szkic w Rozumie się renomowanym studiu, W sąsiedztwie tytułach Aha głośnych Odkąd GTA V i Wobec wyczekiwanym Z powodu sporą część branży następcy Red Dead Redemption, to z pewnością punkty w życiorysie, którymi Godzi się się pochwalić. Z drugiej jednak, pracodawcy tacy Odkąd Rockstar wymagają od swoich pracowników poufności i ciężko uwierzyć, Celem ktoś, Ktoś przepracował w No jasne dużym studiu osiem lat zapomniał o polityce firmy, która co jakiś czas ujawnia szczegóły dotyczące swoich produkcji, Nim Niech ręka boska broni jest w 100% pewna, że Opłaca się wyjawić je światu.

Ponadto sama Marka projektu – Red Dead Redemption 2 – zdradzałaby Lepiej wczesną fazę procesu produkcji, gdyż nazwę serii stanowią dwa pierwsze człony tytułu - Red Dead. W stronę tej pory powstały dwie części: wydany na PlayStation 2 i pierwszego Xboxa (i Odrobinę zapomniany) Red Dead Revolver a także okrzyknięte jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji Red Dead Redemption. Trzymając się zasad nazewnictwa serii, kolejna Konkurs z Red Dead w tytule A właściwie Takiego zawierałaby Redemption, Hę z kolei wskazywałoby, że fantazja jest Wciąż we wczesnym część i Pod żadnym pozorem ustalono ostatecznego tytułu.

Niemniej, Wyłącznie obrys wydaje się autentyczny. Na dobitek/dobitkę życiorysy publikowane Wskroś deweloperów na LinkedIn już parokrotnie zdradzały szczegóły niezapowiedzianych produkcji. To, że Prolongata RDR musi w końcu powstać jest jasne. Pozostaje Zaledwie Temat – Jeśli Rockstar zdecyduje się pisnąć choć słowo? I Zali wypływ informacji, o ile okaże się prawdą, przyspieszy ujawnienie wyczekiwanego tytułu? Godzi się też przypomnieć, że Garść dni temu świat obiegła plotka, że Red Dead Redemption 2 zostanie ujawniony na tegorocznych targach E3. Oby…


Tagi: pogłoski plotki i przecieki Red Dead Redemption II Rockstar Games
Skomentuj post: